whatsapp-icon

Perküsyon Ritim Atölyesi Programımız

Kurumsal Perküsyon Ritim Atölyesi

Yoğun iş temposunda çalışanlar için belirli zamanlarda bir araya gelerek, hem haftanın yorgunluğunu atarlar hem de eğlenceli zamanlar geçirirler.Çalışma arkadaşları ile yapılan bu eğitim ile iş dışında da eğlenceli vakit geçirecek ve iş hayatınızı da olumlu yönde etkileyecektir.Yapılacak bu ritim çalışmaları belirli bir sürede veya süresiz olarak planlanabilmektedir. Ritim çalışmalarımızın sonunda toplantı veya kongrelerde kendi ritim konserinizi verebilir, hem ritim çalışmalarınızın sonuçlarını herkese gösterebilir, hem de eğlence dolu ve unutulmaz bir sahne şovu sergileyebilirsiniz!

Stress Perküsyon Ritim Atölyesi

Stress Perküsyon Atölyesi adından da anlaşıldığı gibi stresten biraz uzaklaşmak, grup çalışmaları ile keyifli vakit geçirmek ve vurmalı perküsyon enstrumanlarını öğrenmek için hazırlanmıştır.Stress Perküsyon Ritim Atölyesinde ister arkadaş grubunuzla isterseniz yeni arkadaşlar ile strssten uzaklaşabilir aldığınız enstruman eğitimi ile bunu heryerde gösterebilirsiniz.

Çocuk&Genç Perküsyon- Ritim Atölyesi

Çocuğunuzun ritim duygularını geliştirmek, takım çalışmaları gösteriler ile aldıkları eğitimleri sergilemelerini sağlamak, sahne deneyimi ve özgüven duygularını geliştirmek ve sosyalleşmeleri amacı ile kurulmuştur.

Not: Ritim çalışmalarımız; Djembe, Darbuka, Marakas, bongo, Tumba, orff aletleri ve el perküsyonları gibi çeşitli dünya müziklerinde kullanılan vurmalı çalgı enstrümanları ile yapılır.

Gruplar en az 3 en fazla 15 kişiliktir.

Gruplar;

  • Çocuk Ritim Atölyesi 8-13 yaş,
  • Genç Ritim Atölyesi 14-17,
  • Diğer Atölyeler için 18 yaş ve üzeridir.